PAYLAŞ

PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS turnuvasını Gamescom açıkladı!

ESL ve Bluehole işbirliği ile PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS piyasanın tozunu arttıran oyun sonunda şanına yakışır bir turnuva düzenleyecek.

En iyi oyuncular, önemli twitch yayıncılarının ve Gamescom katılımcılarının bulunduğu 80 kişi 23-26 Ağustos’ta Köln, Almanya’da oyunun ilk LAN turnuvasında karşı karşıya gelecek.

İnanılmaz 350.000$’lık ödül havuzunun bulunacağı turnuvada 3 Ağustos tarihinde oyuncular PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS özel ürünleri alma fırsatına sahip olacak. Bu etkinliğin geliri Gamescom PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS turnuvasının ödül havuzuna katkıda bulunmanın yanı sıra Bluehole’un seçeceği yardım kuruluşlarına bağışlanacaktır.

PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS turnuvasını Gamescom açıkladı!

Türkiye’den ise ünlü Twitch yayıncıları wtcNN, Zeon, Mithrain, Mirliva yayınlarında antremanlara başladıklarını belirtti.

Son olarakta Bluehole yapımcısı turnuva hakkında hissetlerini sizlere de belirtelim ;

“İlk andan itibaren PUBG’nin başarısının topluluğun tutkusuna bağlı olacağının farkındaydık. Bunu dünyanın her köşesinden PUBG’nin en iyi 80 oyuncusunu davet ederek kutlamak istiyoruz. Topluluğumuzun ne kadar hızlı büyüdüğünü görmek bizim için en büyük ödül oldu ve bu yaz herkesin oyunla ilgili deneyimlerini duymak için sabırsızlanıyoruz’’

Bluehole Executive Producer Chang Han Kim

Facebook ve Twitter sayfalarımızdan bizi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir   Şampiyonluk Ligi Kadroları Açıklandı

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here