Bilgisayar oyunları her Sene ayrımlı şekilde sisteme açılmaktadır. Bu oyunları oynayan bir hayli takipçi yer alıyor. Özellikle Çin yapımı olan bu bilgisayar oyunlarında aldatıcı bulmak imkânsız gibi görünse de sıkı takip oyuncular bu oyunlardaki hileleri bulabiliyor. Bu oyunlar arasında yer Meydan pubg rp hileleri nelerdir? Diye merak edenlerdenseniz oyunun müdavimlerinin bulduğu bir kaç hileden söz etmek gerekir.

3 Farklı Hile

Pubg rp oyununda hilelerin olması oyunun hem uzamasını sağlıyor hatta sınırsız bir kuvvet edinilmesini sağlıyor. Bilgisayar oyunları arasında yer Meydan ve sevilen pubg rp animasyon oyunun da çatışmada yaralanan arkadaşını kurtarmak üzere gelen savaşçı Biricik bir dokunuşla ona yeniden aktiflik kazandırıyor. Olması şart olan ise yerdeki savaşçıyı kaldırmak için birkaç saniye geçmesi gerekir. Bu yapılan aldatıcı ile yerdeki savaşçı zamandan kazanarak Derhal kalkıyor ve böylece o süreçte savunmasız olması beklenen birinci savaşçı koruma sağlayarak haksızlık sağlıyor.

Oyundaki bir başka aldatıcı ise ateşe maruz kalan savaşçı can kaybını Gene özdeş yöntemle anlık olarak artırabiliyor. erk içeceği, sıhhat paketi ve bandajlarını bu aldatıcı yöntemi ile beklemeden elde ediyor. Üçüncü aldatıcı ise bilgisayara Hususi bir mouse bağlantısı sağlamak.

Logitech Mouse ile Hile

3. aldatıcı yolu için Lüzumlu olan bir Logitech Mouse sahip olmak ve bu mausenin uygulama programını pc’ye indirmek. Pc’ye indirilen Mouse ayarlarını tıklayıp açtıktan sonra otomatik oyun idrak etmek kısmını işaretlemek gerekir. sonrasın da açılan ekranda ise düğmeleri özelleştir kısmını etken etmek gerekir. Böylelikle oyunda hem hızlı ilerleme kaydedilecek hatta düşmanları basit avlama olanağınız olacaktır. Oyun hileleri mobil telefonlarda olmuyor. Çünkü bahsi geçen Mouse üzerinden hileler uygulanıyor.

Cezası Mevcut Mu?

Çin yapımı oyunun hilelerini Çinliler bulmuş ve hileler öylece bütün oyun severler arasında hızla yayılma göstermiştir. Çin’de oyunun oynanması oyun sahibi firması tarafından kısıtlansa da oyunun hileleri sürek etmektedir. deva olarak oyun güncellemesi yeniden yapılarak oyunda aldatıcı yapanların banlanması yoluna gidilmiştir. Şimdilik oyun için geçici çözüm olan bu banlanma oyunda aldatıcı yapanlara karşı caydırıcılık taşımaktadır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here